Saturday, May 25, 2013

Kristen Viikmäe ja Teet Allas õpilastega kohtumas

23. mail, kui kooliolümpia oli veel poolel teel,  kohtusid Pelgulinna Gümnaasiumi 5-7 klasside õpilased selle suure ürituse raames Eestis tuntud jalgpalluritega, kes kahepeale kokku on Eestit maailmaareenil esindanud 200. mängul. Need vahvad noored inimesed olid KRISTEN VIIKMÄE ja TEET ALLAS. 
Siinkohal tsiteerime soccernet.ee artiklit: "Eesti koondist 114 korral esindanud Kristen Viikmäe käis oma lahkumismängu eel kohtumas Pelgulinna Gümnaasiumi õpilastega.
Viikmäe rääkis oma karjäärist ning jagas oma kogemusi. Lisaks kutsus ta lapsed oma lahkumismängule, mis toimub A. Le Coq Arenal esmaspäeval kell 20, kui meie vastaseks on Valgevene. Debüüdi Eesti koondises tegi Viikmäe 17-aastaselt 26. jaanuaril 1997 maavõistlusmängus Liibanoniga. Enne oma viimast koondisemängu on ründajal kirjas 15 väravat.
Teatavasti on Eesti Jalgpalli Liidul traditsioon, millega austatakse kõiki karjääri lõpetamisest teatanud ja koondise eest vähemalt 100 kohtumist pidanud mängijaid lahkumismatšiga. Seni on taoliselt austatud Marko Kristali (143 mängu/9 väravat), Martin Reimi (157/14), Mart Poomi (120/0) ja Indrek Zelinski (103/27) panust."
http://soccernet.ee/viikmae-kohtus-kooliopilastega


No comments: