Saturday, November 29, 2008

Murdmaajooks

Kauni sügisilmaga saabus ka traditsiooniline Tallinna koolinoorte murdmaajooksu MV. Hiiu staadioni ümbruses metsas, oli maha mõõdetud tütarlastele 500m pikkune ring ning noormeestele 1000m pikkune ring. Tütarlaste 1000m distantsil tuli läbida see ring 2 korda. Iga kool võis välja panna 11 noorema vanuseastme võistlejat ja sama palju vanemas klassis. Meie kool ei hakanud „pressima“ suure arvu lastega, jooksma tulid ja ühtlasi kooli spordiau päästsid vaid need tublid sportlased, kes jooksust rõõmu tunnevad, sest sunniviisiliselt joostud maa ei too rõõmu kellelegi.

Võistlus näitas, et Pelgulinna Gümnaasiumis õpib väga väledate jalgadega noormees RAUL RANNASTE, kes põhikooli noormeeste 1000. distantsil saavutas II KOHA.
Pildil on Raul keskmine. Mainima peab, et võistlejaid sellel distantsil oli 150!

Palju kehvemini ei jooksnud ka CARMEN AINOLA, kes neidude 500m jooksus saavutas hinnatava 5. koha. Marie Aasorg oli 23. ning Tuuli Rekkaro 40. Sellel võistlusmaal osales 93 jooksjat.

Tütarlaste, so põhikooli õpilaste 500m distantsil jooksis tublilt Kristi Sepp, kes saavutas 13. koha. Birgit Lillestik oli 32., Britt Mäekuusk 52. ja Kerli Ostrov 81. Võistlejaid selles vanusegrupis oli 124, mis on samuti suur arv. 1000m distantsil jooksis end võistlejaterivi keskele Piret Lauk, saavutades 63 võistleja seas 33. koha

Noormeeste (gümnaasiumi osa) 1000m distantsil võistles 120 jooksjat ning tubli 15. koha saavutas abiturient Hans Kristian Mänd. Teine abituuriumi esindaja Tiit Muldmaa lõpetas 84. kohaga