Monday, October 7, 2013

PK noormehed alagrupist järgmisesse ringi! Tütarlapsed ootavad järgmist aastat.

Täna, 7. oktooberil, juhtus see suur päev, kus Pelgulinna Gümnaasiumi põhikooli noormehed jõudsid Tallinna koolide jalgpalli meistrivõistlustel alagrupist edasi teise ringi. Pikk, maraton päev tõi endaga kaasa neljast mängust kaks võitu, ühe viigi ja ühe kaotuse. Kaotus tuli 0:3 vastu võtta alagrupi võitjatelt, võõrustaja koolilt Pirita Majandusgümnaasiumilt. Võit tulemusega 2:1 saavutati Vanalinna Hariduskolleegiumi vastu ja Südalinna kooli võitsime tulemusega 2:0. Mõlemas mängus olid väravate autoriteks EDVIN KIN ja ERKI OTT. Viiki, 1:1 mängisime Mustjõe Gümnaasiumiga. Meie värava autoriks MARKUS KASPAR ROOSLA.
Oma tubli panuse edasipääsuks andsid: Janar Olonen (väravas), Edvin Kin, Markus Mäekivi, Robert Toomepuu, Kenneth Uus, Kristjan Kask, Erki Ott, Rait Fels, Markus Kaspar Roosla, Karl Maimre, Ben Trygve Nõukas, Heiti Heli.
Jääme ootama edsiseid mänge.
Edasised mängud lõpetasid meie jalgpallihooaja ka põhikoolile Kaotused Tallinna Ühisgümnaasiumile 2:0, Tehnika Gümnaasiumile 5:0 ning Mustamäe Humanitaargümnaasiumile 3:1, ei andnud enam võimalust edasimängimiseks. Meie veerandfinaali ainukese värava autoriks oli KRISTJAN KASK

Täna, 14. oktoobril, alustasid ka põhikooli tütarlapsed oma mänge kooli, Pelgulinna Gümnaasiumi staadionil, kus vilemeesteks meie endi seast sirgunud vilemehed GUSTAV KOPELMAA, KARL-ANDERS VAIKLA ja RENE BER, kes mänge vilistanud ka Rahvaliiga mängudel. Nendest mängudest hiljemalt kolmapäeval, kui alagrupp mängitud.
Nädal aega pikki mängutunde ja lõppes ka tütarlaste jalgpalliturniir. Alagrupp, mis koosnes viiest koolist, oli võrdlemisi tasavägine. Selget liidrit välja ei kujunenud, küll aga võrdsete punktidega said edasi II ringi  Nõmme PK, kel 3 võitu ja 1 kaotus ning Mustamäe Humanitaargümnaasium kahe võidu ja kahe viigiga. Pelgulinna Gümnaasiumi tütarlaste võistkond on alles noor, enamus mängijaid on alles VII klassi õpilased, kes teevad oma esimesi samme jalgpalluri kärjääri suunas. Hetkel on meie kooli võistkonna esinumber Liisi Kalinina, kes õige mitu aastat treeninud FC Flora ridades. Sel turniiril lõi Liisi 6 väravat! Ühe värava kihutas vastaste raamide vahele Kärt Heinvere.  Mängud aga ei kukkunud üldse halvasti välja, üks võit, 2 viiki ja üks kaotus andsid alagrupis tubli III koha, mis kahjuks edasi ei viinud.
Pelgulinna Gümnaasiumi võistkonnas mängisid: Liisi Kalinina, Kärt Heinvere, Mariliis Hoang, Alice Papinova, Heliise Tamm, Birgit Raidna, Gaida-Erika Pärn, Johanna Hint, Anna Stina Reinas, Cätlyn Priks

No comments: