Monday, May 30, 2011

Kergejõustik lõpetas koolispordi hooaja.

Kui "suur" kergejõustik jäi sel õppeaastal Kadrioru staadioni remondi tõttu pidamata, siis väikeste, st linnaosa võistlused said nii vihmas, kui päikeses peetud. Sel aastal tuli individuaalne medal vaid 6.-7. klasside noormeeste kaugushüppes, seda ALEKSANDER KARATAJEVI esituses ning tulemusega 4.90 saavutas noormees tubli III koha. Võistkondlikult olime sel aastal tublid ning tõime koolile medalihõngulisi kohti suisa komes vanuseastmes. Medalid kaela said aga kõik võistkonna kümme liiget, 5tüdrukut+5poissi.
Kõige tublimad pendelteatejooksu medaliomanikud olid 3. klassi õpilased, kes saavutasid II koha, ehk hõbemedalid. Võistkonda kuulusid:Markus Mäekivi, Siim Ruus, Edvin Kin, Artur Lukki, Jürgen Tamm, Karl-Master Olde, Birgit Raidna, Mirell Barabanov, Annabell Kask, Marieth Aleksejeva ja Tuuli Kesküla.
4. ja 6.-7. klasside arvestuses jooksid mõlemad vanuseastmed 10 x 60m pendelteatejooksus välja pronksise auhinna koha. Tublidele sportlastele Kullo poolt pronksikarva III koha medalid, meeskonnad oli kool välja pannud järgmiselt, IV klass: Sten-Erik Simmo, Ben Nõukas, Agnor Ojakivi, Sten-Roland Kiis, Sander Randoja, Carmen-Anett Vanatoa, Õnne-Mari Kleimann, Meiri Soon, Alina Lemet, Katariina Mäll.
VI-VII klass: Rait Fels, Karl-Robert Kuiva, Joonas Markus, Gert Mägi, Vladimir Grigorjev, Kaire Jürgenson, Liisi Kalinina, Johanna Kimm, Maria-Helena Rahumägi, Kaia Üleoja.
Kergejõustiku päevade kokkuvõttes saavutasime individuaalsete tulemuste liitmisel 3. klasside seas tubli esikoha, 4. klasside seas kolmanda koha, 5. klasside arvestuses seitsmenda koha ning 6.-7. klasside seas kuuenda koha.
Kehalise kasvatuse õpetajad tänavad tublisid sportlasi ja soovivad kõikidele sportlikku suve!