Tuesday, April 6, 2010

Naljapäeval tehti tõsist tööd!


1. aprillil peeti Tallinna koolinoorte MV sõudeergomeetritel sõudmises meeskondlikus arvestuses. Tallinna spordihalli oli kogunenud hulgaliselt koolinoori, et üksteiselt mõõtu võtta vägagi populaarseks saaval spordialal, kus meil tugevad tipudki ette näidata.
Ergomeetritel sõudmises peeti arvestust neljas erinevas vanuseastmes: põhikooli tüdrukud, põhikooli poisid, gümnaasiumi neiud ja gümnaasiumi noormehed. Võistlus peeti juba 4. korda. Sel aastal võis Pelgulinna Gümnaasium heameelt tunda kõikide oma võistkondade puhul. Sest 26. osaleva Tallinna üldharidusliku kooli seas, saadi arvestatavad punktid ning kohad. Eriti, kui arvestada, et sõudeergomeetritel "tõmmata" ja seda 500m said õpilased vaid üks kord, kui Sõudebaasi annetusel oli koolis kaks päeva 2 sõudeergomeetrit contsept2 sarjast.
Põhikooli tüdrukute võistlus oli väga karm, meie tüdrukud juhtisid võistlust kuni viimase sõiduni, kui kõik kolm sõitnud kooli olid meist ainult natuke kiiremad. Võitis Tallinna Saksa Gümnaasium, talle järgnesid J. W. Gümnaasium ja Reaalkool. Pelgulinna tublidele tüdrukutele 4. koht. Võistkonnas sõudsid: Johanna Liiva, Birgit Lillestik, Kristi Sepp, Annabel Klein.
Põhikooli poisid andsid endast parima ja teenisid välja hea 9. koha. Võidutses Tehnikagümnaasium Saksa- ja Arte Gümnaasiumi ees. Meie meeskonnas "rassisid": Rasmus Aug, Sander-Johannes Loigom, Keit Kaljukivi, Jan Kaljukivi.
Gümnaasiumi osas võistlesid väga tublilt meie noormehed, kes saavutasid arvestatava 7. koha. Võistkonna moodustasid: Taavi Lindeberg, Alex Uuetalu, Oskar Tammejõe ja Sten Uritam. Sellest satsist kaotame me järgmiseks aastast vaid Taavi, kes lõpetab gümnaasiumit, loodame, et "viskab" gümnaasiumisse talle uue väärilise asendaja. Noormeeste arvestuses võitis Tallinna Saksa Gümnaasium Reaalkooli ja J.W. Gümnaasiumi ees.
Neidude arvestuses sõudsid hästi ka meie tüdrukud. 12. koht tihedas konkurentsis pole halb tulemus. Neile "parastavatele eestlastele," kes nüüd tahaks ilkuda, kirjutan vaid sellist: "Sõida ise 500m, raudselt on ninast veri väljas ja 3 päeva "sinist lehte" näpus". Neidude võistkonnas võistlesid: Kristin Samblik, Mairi Mölder, Marie Aasorg, Tuuli Rekkaro.
Aitäh kõikidele õpilastele, kes te tulite pingutama, et me koolist võistkonna saime ja Teile, kes te tulite kooli spordiau kaitsma!
Vaata pilte ka galerii Sõudeergomeetrite kaustast leheküljelt 2!

No comments: