Thursday, September 26, 2019

Koolinoorte spordivõistluste 2019-2020 suur avastart on antud.

Pildiotsingu teatejooks tulemusEbatavaliselt hiljapeale jäeti sel õppeaastal tavapärane Tallinna koolinoorte teatevõistluste start. Võistlus, mis paneb õpilastele ja õpetajatele pinged peale juba pea nädal peale suvevaheaega, sai sel aastal hilisemaks lükatud. Kas see oli hea otsus? Ju ta oli, sest oli ju aega "atra seada". Meie kooli ader sai 50% töökorda.
Parima võistluse tegid gümnaasiumi noormehed, kes 10x70m jooksus saavutasid tubli joosuga 38 kooli seas 11. koha. Võistkonda kuulusid: Steven Pärloja, Oliver Lavits, Artur Lukki, Vincent Trevor Ploomipuu, Karl-Master Olde, Siim Ruus, Henri Regor Välimaa, Jan Martin Halliste, Reneth Uus, Mark Kruusimaa.
Paremuselt teise esituse tegid põhikooli tüdrukud, kes samal distantsil saavutasid 46 kooli seas 23. koha. Võistkonnas jooksid: Stella Iris Viire, Hanna Aidas, Grete Barot, Helina Kaljuste, Helerin Türk, Keili Laan, Nora Harik, Annaliis Viikmaa, Mette Jürisson, Kaisa Plinte, Udal, Eileen Pärdu.
Neidude 10x70m jooksus oli algus paljutõotav, kuid lõpus juhus õnnetu libisemine, mis päädis kukkumisega, kus õnneks teatevahetus läks määrustepäraselt, kuid mis röövis väärtuslikud sekundid, tulemuseks 23 koht 35 kooli seas. Endast parima andsid: Stella Sohvi Annika Altmets, Inessa Halliste, Merily Nurme, Liisa Pent, Eva Liisa Suvi, Laura Kuusmaa, Gerli Pärn, Marta Pärn, Kataleena Muzaffarov, Brigitta Paas.
Võistlus luhtus aga täielikult põhikooli noormeestel. Kaks ebatäpsust ja tulemuseks diskfalifitseerimine (eemaldamine). Ei teagi, kas põhjus oli ebakindel võistlusnärv või lihtsalt tähelepanematus, aga karistatud see sai. Eks järgmisel aastal tuleb alustada pürgimist ette poole viimastest jooksudest. Võistkond oli siiski komplekteeritud kiiretest jooksupoistest: Sten Arnar Pals, Enar Tiit Tänak, Anders Sarapuu, Erich Kiviselg, Hugo Saks, Robin Eelmaa, Kerdo Kiivit, Pärtel Avestik, Kevin Lepik.