Tuesday, April 3, 2018

Merilin Lindre koolinoorte meister sisesõudmises!

Märtsi lõpp tõi Tallinna Spordihalli hulgaliselt noor, aga mitte tavapärasele kergejõustiku võistlusele, vaid sõudeergomeetritel sõudmise Tallinna koolinoorte võistkondlikule võistlusele. Neljakesi asuti liigutama paati, mis pidi läbima 500m distantsi. Võistlustele oli üles anud 39 põhikooli noormeeste, 35 põhikooli tüdrukute, 30 gümnaasiumi neidude ja sama palju noormeeste paatkondi.
Pelgulinna Gümnaasiumis oli sel aastal ette näidata toredad tulemused ja seda nii võistkondlikus kui ka individuaalses konkurentsis. Võistkondlikult saavutasid kõrgeima koha põhikooli tüdrukud: Merilin Lindre, Eileen Pärdu, Helena Klamas, Eva-Maria Linnas, kes 35 paatkonna konkurentsis saavutasid tubli 5. koha. Järgmiselt kõrgeim koht kuulus gümnaasiumi neidude paatkonnale: Anne Mai Kokkov, Inessa Halliste, Margot Arvola, Karmel Kai Murumaa. Nemad sõudsid end 30 võistkonna hulgas kõrgele 7. kohale. Alahinnata ei saa kuidagi ka põhikooli poiste panust. 11. koha 39 paatkonna seas sõudsid välja: Raul Mihkel Anton, Jakob Kuusik, Steven Selberg, Daglas Aitsen. Gümnaasiumi noormeeste panus jäi sel korral kõige tagasihoidlikumaks, kuid oma osa selles mängis kindlasti see, et planeeritud algkoosseisust oli võistlustules vaid Sass- Jörgen Õunmaa. Asendusliikmed Artur Lukki, Kert Tatsi, Hannes Mitt andsid endast parima ning tõid meie paadi finišisse 23. Siinkohal suur tänu Hannesele, kes ei pidanud paljuks haige jalaga liitumast ja Kertile, kelle õpetaja hommikul äratuskella helina asemel helistas ja võistlustele kohale kutsus. Aitäh poisid!
Uhkusest rinna kummi võime ajada aga MERILIN LINDRE saavutuse üle. Võistluse käigus selgitati välja ka parimad individuaalsed tulemused ning Merilin kuulutati 140 võistleja seas parimaks. Pjedestaali kõrgeim aste I KOHT ja meistrisärk! Kõrged individuaalsed tulemused saavutasid ka Anne Mai Kokkov (neidude 12 koht 119 osaleja seas) ning Raul Mihkel Anton (põhikooli poisid 16. koht 154 osaleja seas).
Kõikide vanuseklasside kokkuvõttes saavutas Pelgulinna Gümnaasium järgmised kohad:
põhikooli võistkonnad4. koha 35 võistkonna seas
gümnaasiumi võistkonnad 15. koha 29 kooli seas.
Aitäh tublid spordilapsed ning õpetajad Riina Noole ja Riina Randlepp, kes võistkondadega kaasas olid.
No comments: