Wednesday, December 2, 2015

Põhikooli korvpall alustas ja võidukalt!

Aasta lõpp läheb ikka rabelemiseks. Sel korral " võttis hoo üles" Tallinna koolide MV raames põhikooli noormeeste korvpalli. Algasid alagrupimängud. Korvpall on olnud jalgpalli kõrval teine koolinoorte seas väga populaarne spordiala, kus võistkondasid palju, palju. Ka see aasta polnud erand. Koolid oli jagatud kaheksasse alagruppi, kus edasi järgmisesse ringi pääseb kaks paremat kooli. Pelgulinna Gümnaasiumil on sellel aastal välja panna täiesti arvestatav koondis. Seda näitasid juba esimestes mängudes kogutud isiklikud punktisummad. Loomulikult peame suure tänu ütlema klubidele, kus noormehed treenivad ja nende  õpilaste vanematele, kes on andnud panuse, et selliste tulemusteni jõuda.
Mängus Tallinna Õismäe Gümnaasiumi vastu tuli võit 40:21, milles Carl Erik Klamas kogus 14 punkti, Jürgen Tamm 12 punkti, Hendrik Kangur 10 punkti. Käe sai valgeks ka Sander Kangur visates 4 punkti. Teine mäng Karjamaa Põhikoli vastu läks tulemust vaadates, "samasse auku", kuid mängida nende vastu, kes igapäevaselt korvpalliga ei tegele on tunduvalt keerulisem. Jalgpalli taustaga mängumeeste vastu mängides saime võidu 39:10. Selles mängus kogus enam punkte Jürgen Tamm (21p), ülejäänud punktid jagati kenasti kõikide mängijate vahel ära. Sander Kangur (6p) Carl Erik Klamas (4p), Hendrik Kangur (4p), Marko Vahter ja Arto Raiend (2p).
Võistkonda kuulusid: Carl Erik Klamas, Jürgen Tamm, Hendrik Kangur, Sander Kangur, Marko Vahter, Arto Raiend ja Robin Oja. Loodame, et edasisteks mängudeks on rivis ka Karl-Master Olde.

No comments: