Monday, April 13, 2015

Ujumisvõistlustelt medalitega!

Põhja-Tallinna ja Kristiine LO ujumisvõistlustelt 3.-5. ja 6.-7. klasside koondvõistkondadele, toodi ära mõlemas vanuseastmes medalid. Eriti pingeliseks osutus vanema vanusegrupi ujumine, kus II kohta jäädi jagama (Audentese Erakool ja Lilleküla Gümnaasium). Pelgulinna Gümnaasiumi võistkond oli eriti kehvas olukorras, kuna ujuda tuli radade puudumisel üksinda. Siit ka medalile eriti magus maik.
Nagu tähelepanelik lugeja juba võib arvata, saavutasime tubli I koha.
Kuldmedalitega naasesid: Kärt Heinvere, Birgit Raidna, Õnne Paulus, Oliver Lavits, Anton Theo Girlin, Sass-Jörgen Õunmaa.
Nooremas vanuseastmes saavutas meie võistkond kolmanda auhinnalise koha, siin olid vahed juba märgatavad, kuid meie kasuks räägib vanus. Pelgulinna Gümnaasiumi poisid olid alles IV klassi lapsed. Võitis Audentese Erakool, talle järgnes Lilleküla Gümnaasium ning III koht ja pronkmedalid jagati meile: Helena Klamas, Õnne Paulus, Angela Meres, Remo Kobin, Oliver Lõbu, Ralf Prits.
Kehalise kasvatuse õpetajad tänavad tublisid õpilasi ja on rõõmsad, et meil on koolil oma ujula, et võistkonda väljaselgitada.

No comments: