Friday, September 26, 2014

Noorsportlased päästavad päeva. Medalitesadu ringteatejooksudes.

Kui kooliaasta algus oli Pelgulinna Gümnaasiumi spordile kehvavõitu, siis algklasside spordimängude algus tõi rõõmsad ilmed nii laste, kui õpetajate palgele. Traditsioonilis 10x300m ringteatejooksu Stroomi metsas võiks sel sügisel suisa medalitesajuks nimetada. Võitsid meie kooli väikesed sportlased neljast vanuseklassist (3 klass, 4 klass, 5 klass ja 6-7 klass) kolmes medalid. Kõige kirkamad autasud jäid sel aastal kättesaamatuks. "Puhta töö" tegi Lilleküla Gümnaasium, kes võitis kuldmedalid kõikides vanuseastmetes.

3. klasside paremusjärjestus:
I kohtTallinna Lilleküla Gümnaasium 10.04,51
II koht Pelgulinna Gümnaasium 10.09,39
III koht Ehte Humanitaargümnaasium 10.09,91
3. klasside hõbedase võistkonna moodustasid:Nora Katreen Harik, Anna Kretel Kuning, Laura Liis Uussaar, Anna Maria Joll, Gerda Sepp, Keidi Triin Randvere, Silver Lavits, Marko Riisenberg, Danel Darius Leis, Erki Haljasmäe, Artur Ingar.

4.klasside paremusjärjestus:

I koht Tallinna Lilleküla Gümnaasium 9.21,45
II koht Ehte Humanitaargümnaasium 9.39,92
III koht Pelgulinna Gümnaasium 9.45,45
Pronksmedalid võitsid: Karmel Udal, Marta Kostin, Kippen Närep, Birget Kõrvel, Kertu Annok, Pärtel Avestik, Ralf Erik Prits, Bert Prants, Johannes Ränd, Enar Tiit Tänak.

5. klassidel jäi medalist veidikene puudu, nende saagiks neljas koht. Tublilt jooksid: Laura Kesküla, Darja Lutovinova, Johanna Paas, Marta Raidna, Annabel Lindmets, Merli Loorits, Rasmus Raidna, Reneth Uus, Robin Hans Rüütli, Rando Paltser, Mark Kruusimaa, Jürgen Jõgi.

6.-7. klasside arvestuses oli Pelgulinna Gümnaasiumi õpilastel taas asja medalite jagamise juures. Tihedas rebimises jäid siiski lõpuks peale Lilleküla Gümnaasiumi õpilased, aga tubli II koht ja hõbemedaleid olime kindlasti väärt.