Tuesday, April 17, 2012

Sõudmisvõistlustelt kaks pronksmedalit!


Üle pika aja oli meie koolil jälle põhjust rõõmust särada, sest Tallinna Koolinoorte sisesõudmisvõistlustelt toodi ära kaks pronkmedalit, seda nii võistkondlikult kui ka individuaalses arvestuses.
Võistluste tubli avastardi tegid juba meie põhikooli tüdrukud, kes 29 kooli seas sõudsid end tublile 8. kohale. Neljapaadis andsid endast parima: Sandra Tael (ind. 26), Annabel Klein (ind.27), Maria Kirss (ind.33), Johanna Liiva (ind. 40-41, kokku võistles 115 tüdrukut).
Põhikooli poisid aga "panid juba 5. sõidus sellise puraka", et olime esikoha konkurentsis kuni kahe viimase sõiduni. Kokku oli sõite 10. Aeg 1.32,5 andis pikaks ajaks juhtpositsiooni. Kahes viimases sõidus juhtus aga see, mis oleks võinud osutuda hirmuunenäoks. Tallinna Saksagümnaasium ja Tehnikagümnaasium asusid sõudma ning saavutasid meiega võrdse aja, seega läinuks esikolmik jagamisele. Seejärel kutsuti viimasele sõudmisele Reaalkooli ja Õismäe Vene Lütseumi võistkonnad, kes sõudsid mõlemad välja ühe aja 1.32,0 ning läksid omakorda I - II kohta jagama, Pelgulinna Gümnaasium oli lükatud "oma pundiga" III kohale. Õnneks sedasi ka medalid välja jagati, mitte ei mindud ümbersõudmisele, mis oleks võinud maksta medali. Pronksmedalid võitnud võistkonnas sõudsid: Martin SELKE, kes ka individuaalses arvestuses saavutas 108 võistleja seal suurepärase III koha ning pronksmedali, Axel Kerdo (ind. 21-22), Karlis Tiido (ind.25), Gregor Semidor (ind. 29). Tublidele sportlastele ka kooli poolt direktori käskkiri.
Veidikene hoogu maha tõmbasid gümnaasiumi neiud, kes pidid neljapaadis läbi ajama kolme sõudjaga. Arusaamatutel põhjustel üks pink paadis jäi tühjaks. Endast parima, aga andsid: Heleri Kõrge, Erika Eding, Reelika Reinsalu. Võistkondlikult tubli 23. koht 31. kooli seas.
Gümnaasiumi noormeeste võistkond sõudis 29 kooli seas välja arvestatava 17. koha, aega kulus 1.33,0. Võitjatel TSG-l ja Õismäe Vene Lütseumil 1.27,0 Selline on siis Tallinna koolinoorte hetkesõudmise tase. Pelgulinna Gümnaasiumi neljapaadi moodustasid: Rasmus Aug ( 116. võistleja seas 54), Varmo Onton (ind. 59), Riho Usar (ind65), Kristo Jürgenson (ind. 67)
Pildid võistlustest http://imgur.com/a/XNWN5

No comments: