Saturday, March 19, 2011

Juubelihõnguline püramiidide konkurss


Sel aastal toimunud konkurss oli juubelihõnguline, sest järjekorra numbriks „5“. Selle viie aastaga on kavad läinud huvitavamateks ning massilisemateks. See tähendab, et laval võib olla korraga palju, palju noori.

Ka sel aastal oli auhindadeks Ku:lsa:li bowlingu kaardid. Kus on auhinnad, seal on kindlasti ka žürii!

Meie zürii oli moodustatud seekord ainult meie õpetajatest, küll aga erinevatelt õppeainetelt, kas nad seost ka oma ainega leidsid, sõltus Teie ideedest kallid õpilased KAIRE KUKK – algklasside õpetaja, MARGUS TÄNAV - kunstiõpetaja, NELE LOO – algklasside kehalise kasvatuse õpetaja, MIKK LELLSAAR – füüsika õpetaja, PIRET RAAVEL – inglise keele õpetaja, TIIU ESNAR - kunstiõpetaja

PÜRAMIIDI EHITAMISE SEADUS: Ärge kunagi laske peost seda, mis teil on, kuni te millestki muust pole kinni saanud!!!!!!

Nüüd tulemustest:

Põhikooli parimaks püramiidiks hinnati 6K "T" "Hapiness", põhikooli parima idee auhinna said 7k "T" "Inimbowling", gümnaasiumis parimaks hinnati 12. klassi noormeeste "Jeesuse sünd", kaasaegsekunsti eripreemia kuulus 11 k tüdrukutele kavaga "Tukse", eripreemia kuulus ka akrobaatiliste elementidega massikavale, 10. lennu esituses "Trollolloo", vaatemängulisuse preemia kuulus 11P neidudele kavaga "Meile meeldib, korrektseima esituse auhinna võitsid 6c tüdrukud kavaga "M", värvikaima kava auhind kuulus 12kc neidudele kava pealkirjaks "Bieber-Fever"

6.-12 klassini oli esindatud kõik klassid peale 8c, kellel oli olemas kaks kava. Ju jäi puudu julgusest või pealehakkamisest, aga nemad lavale ei tulnud. Viimase hetke "jäneseid" oli veel, aga kokku käis laval 22 esitust, mis on väga tubli saavutus.

Aitäh Teile kallid õpilased, kes te tõite veerandilõppu toredat elevust!

Pilte näete aadressilt http://nagi.ee/photos/pelgulinn?init=12

No comments: