Saturday, October 3, 2009

Vihmaga võideldes 4. kohale!

Carmen Ainola on meie kooli üks kergejõustiku säravamaid nimesid läbi aegade. Tema saavutuste paistel saab Pelgulinna Gümnaasium veel poolteist aastat "peesitada". Carmen on igal aastal Tallinna koolinoorte MV murdmaajooksudes "kastaneid tulest toonud", erand polnud ka sel sügisel. 91. startija hulgas 500m distantsil, jäi ta jagama IV kohta. Carmen võitis oma jooksu. Iga spordiga sinasõber olnu teab, et kui võidad jooksu, pead jääma teisi jookse ootama, sinust ei sõltu enam midagi. Nii juhtus ka Hiiu metsas. Teised jooksud tõid 3 parimat aega ja ühe sama, 1.28,0 aja.
Tublilt jooksis ka Tuuli Rekkaro, kes samal distantsil saavutas tubli 16. koha (1.36,0). Noormeeste 1000m distantsil esinda meie kooli Oskar Tammejõe, tema läbitud distantsi ajaks mõõdeti 3.31,0.